fbpx

wybierz przewoźnika z doświadczeniem i gwarancją bezpieczeństwa

Zaufaj firmie, która zapewni Ci profesjonalizm, bezpieczeństwo i efektywność w transporcie i spedycji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozpocząć współpracę.

POTRZEBUJESZ WYCENY SWOJEGO TRANSPORTU?

Umów ekspresową konsultację i wycenę z naszym specjalistą.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza. Niebawem skontaktuje się z Państwem nasz specjalista.
Przepraszamy, nie udało się wysłać Twojego zgłoszenia. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Twój Partner  w Logistykice

Nowoczesność 
Bezpieczeństwo i Profesjonalizm

Zaawansowana Flota 
i Profesjonalizm 

rozumiemy, że nowoczesność to klucz do sukcesu. Nasz tabor spełnia najwyższe standardy, z klasą spalin EURO 6, gwarantując ekologiczny i efektywny transport. Naszym priorytetem jest dostarczanie Twoich towarów bezpiecznie i na czas.

Doświadczeni Kierowcy 
i Wsparcie 24/7

Nasi kierowcy to wykwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają trasy w Europie Zachodniej, w tym w Niemczech, Belgii i Holandii. W przypadku jakichkolwiek problemów, jesteśmy gotowi zaoferować auto zastępcze dzięki naszemu serwisowi działającemu 24 godziny na dobę.

Pełna Kontrola 
i Komunikacja

Dzięki zaawansowanemu systemowi telematyki, oferujemy Ci dostęp do lokalizacji GPS Twojej przesyłki w czasie rzeczywistym. Bezpośredni kontakt z nami zapewnia ciągłość informacji i pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

Znajomość Rynku 
i Języków

Nasz zespół mówi płynnie w językach angielskim i niemieckim, co ułatwia komunikację i rozwiązywanie wszelkich kwestii. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu na rynkach zachodnich, zapewniamy efektywność i znajomość specyfiki lokalnych rynków.

Elastyczność
i Bezpieczeństwo

Oferujemy obsługę transportów na ciągniki siodłowe z naczepami 13,6, jak i drobnicowych (sammelgut, groupage), zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Twoje przesyłki są zabezpieczone polisą OCP na kwotę do 600 tysięcy euro na pojedynczy wypadek i do 1,2 miliona euro na wszystkie wypadki.

Zawsze 
w Kontakcie

Nasi dyspozytorzy są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić ciągłość wsparcia i informacji na każdym etapie transportu.
Szybkość na drodze, pasja na boisku 
Twoje przesyłki, nasze zwycięstwa!

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 733282904

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.

Poszukujemy przewoźników z naczepami w formacie Standard oraz muldami 

Kontakt telefoniczny, Dariusz.
+48 733 282 904
Kontakt e-mail: kontakt@psit.com.pl Poszukujemy

Przewoźników w krajowym i międzynarodowym transporcie rzeczy. 

Wymagamy: Sprzętu w dobrej kondycji do ciągnięcia naczep (ciągnik min. EURO3, rocznik 2005 wzwyż), Gotowego do pracy kierowcy Auta i kierowcy do naszej wyłącznej dyspozycji podczas trwania współpracy, Ubezpieczenia OCP (międzynarodowe, krajowe i kabotaż).